_x000D_

_x000D_ Nuodai graužikų naikinimui „RODIMUR PASTA" 150 g

_x000D_

_x000D_ Nuodai graužikų naikinimui Tai geriausiai graužikų ėdama jauko forma. Naudojama visų graužikų naikinimui, kai jie neliečia jokio kito jauko. Gali būti naudojama ir drėgnose, ir sausose vietose. Vienas iš efektyviausių preparatų prieš rudąsias žiurkes. Žiurkės pakelius su pasta dažnai nusineša į urvus ir ten suėda. Graužikai gaišta po 5–6 dienų nuo paėdimo momento. Būtent dėl tokio ilgo veikimo laiko Rodimur grupės jaukai pasižymi bene geriausiomis mumifi kuojančiomis savybėmis ir tuo, kad graužikai, apsinuodiję šiuo jauku, dažniausiai nusibaigia lauke, o ne patalpų viduje. Taip pat jie neįgauna jauko baimės.

_x000D_

_x000D_ Dideles pakuotes galite pirkti: PARDUOTUVĖ > PROFESIONALAMS > Rodenticidai > RODIMUR PASTA

_x000D_

_x000D_ Konsultacija su specialistu biologu-chemiku: mob. +370 601 05007.

_x000D_

_x000D_ Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

_x000D_ - See more at: http://www.credo.lt/kenkeju-kontrolei/grauzikams/nuodai-grauziku-naikinimui-rodimur-pasta-150-g.html#sthash.JHYKNZpJ.dpuf

 Rodimur pasta - geriausiai graužikų ėdama mumifikuojančių nuodų forma. Svarbiausia - nuodai neveikia antrinio vartotojo, o tai reiškią kad jei apsinuodijusią pelę suvalgys katė, neapsinuodys!

 Parduodama tik profesionaliems vartotojams, turintiems visuomenės sveikatos priežiūros veiklos licenciją verstis kenkėjų kontrole.

Tai yra rodenticidinis masalas, kurio sudėtyje yra kraujo krešėjimą slopinančios veikliosios medžiagos - difenakumo, veikiančio namines peles, pilkąsias žiurkes ir juodąsias žiurkes.

Žiurkių Lietuvoje gyvena 2 rūšys: juodosios ir pilkosios (kitaip vadinamos rudosiomis). Pilkosios žiurkės daugiausia laikosi gyvenamuose namuose, miestų kanalizacijos sistemoje, prie maisto produktų sandėlių, tvartų. Minta gyvūniniu ir augaliniu maistu, gadina maisto produktus, kailius, baldus, odą. Aktyvios sutemose ir naktį. Žmogui labiausiai  kenkia pilkoji. Juodosios žiurkės yra gerokai mažesnės (16-23 cm) už pilkąsias žiurkes (18-26 cm).

 Kadangi žiurkės neliečia nuodo, stebėdamos ar nieko neatsitiko pirmai paragavusiai (žvalgui), nuo šito preparato pelės ir žiurkės gaišta po 5-6 dienų, neįgaudamos baimės.  Būtent dėl tokio ilgo veikimo laiko Rodimur grupės jaukai pasižymi bene geriausiomis mumifikuojančiomis savybėmis ir tuo, kad graužikai, apsinuodiję šiuo jauku, dažniausiai nusibaigia lauke, o ne patalpų viduje.

 Naudojmo instrukcija:

Gali būti naudojama ir drėgnose, ir sausose vietose. Nuodų nelieskite plikomis rankomis, mūvėkite tinkamas pirštines. PRIVALOMA masalus dėlioti tik į specialias saugias rakinamas  jauko dėžutes, kad jų nepasiektų vaikai, naminiai gyvūnai ir paukščiai. Apžiūrėkite vietą, kur gausų graužikų ir išdėliokite jauko dėžutes šalia landų į urvelius, ir ten kur yra graužikų pėdsakų. Dėžutės turi būti dėliojamos 5-10 metrų atstumu viena nuo kitos. Dėžutes tikrinkite kas 3-4 dienas ir papildykite suvalgytais nuodais. Produktas neskirtas naudoti nuolat, t.y. naikinimas neturėtų trukti ilgiau kaip 6 savaites.

Rekomenduojamos normos:

 Pelėms: padėti 2 vietose po 15-30 gramų (po du - tris maišelius)

 Žiurkėms: padėti 3 - 5 vietose po 30-40 gramų (po tris - keturis maišelius)

Nuodai yra sveriami.  Kaina nurodyta už 1 kg. Visoje pakuotėje 10 kg. 1 popieriniai maišelio svoris ~ 10 gramų.

 Parduodamas jaukas žiurkėms turi didžiausią galimą veikliosios medžiagos koncentraciją (0,005%) , todėl yra skirtas tik profesionaliam vartojimui.

 Atsargumo priemonės:

Nuodus saugokite užrakintus, vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo maisto, gėrimų ir gyvulių pašaro. naudojant - nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Prarijus - nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti nuodų pakuotę arba etiketę. Vengti patekimo į aplinką.

Jauko dėžutės turi būti išdėliojamos saugiai, kad jų nesugadintų ir nuodų netyčia neprarytų vaikai ar gyvūnai, kuriems jis neskirtas. Pasirūpinkite, kad dėžutė su masalu būtų gerai pritvirtinta ir graužikai negalėtų nuvilkti masalo. Nedėkite masalo ten, kur yra neapsaugotų maisto produktų ir gyvūnų pašaro.

 Parduodama tik profesionaliems vartotojams: juridiniams arba fiziniams asmenims, turintiems visuomenės sveikatos priežiūros veiklos licenciją verstis kenkėjų kontrole.Užsakymo komentare prašome pateikti licencijos numerį.

 Galiojimas iki : 2023.11.31 arba ilgiau.

 Gamintojas: I.N.D.I.A. Industrie Chimiche S.p.A., Italija.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras

Nuodai graužikams „RODIMUR PASTA", 1 kg

  • Prekės kodas:NRP1000
  • Prieinamumas:Nėra sandėlyje
  • 12.00€


Susijusios prekės

Jauko dežutė pelėms

Jauko dežutė pelėms

Jauko dežutė -  Deratizacinė vyliaus stotelė - skirta įvairių rūšių nuodams pelėms sudėti, apsa..

3.00€

Jauko dežutė žiurkėms

Jauko dežutė žiurkėms

Deratizacinė vyliaus stotelė -  jauko dežutė -  yra skirta įvairių rūšių nuodams žiurkėms ..

3.80€

Jauko dežutė universali didelė

Jauko dežutė universali didelė

Deratizacinė vyliaus stotelė -  jauko dežutė -  yra skirta įvairių rušių nuodams pelėms ir..

4.95€

Specialūs pasiūlymai

-10%
Automatinis Inkubatorius Puisor X2 Extra + knyga dovanų!
-15%
Girdykla paukščiams 1.5 Litro, siaura
-16%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 20cm
-18%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 25cm
-19%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 30cm
-19%
Skerdimo kūgis vidutinio dydžio paukščiams

Populiariausios prekės