Siūlomas rinkinys nuo raudonųjų paukščių erkių neleidžia parazitams pasiekti paukščių per laktas, kol paukščiai miega. Natūralus ir labai efektyvus būdas juos suvaldyti!

Raudonoji erkė (Dermanyssus gallinae) tai naminių paukščių hematofaginis ektoparazitas. Suaugusių egzempliorių ilgis neviršija vieno milimetro. Natūrali jų spalva yra pusiau permatoma, juoda ar balkšva, bet jos įgauna rausvą atspalvį, kai pasimaitina krauju.

Anemija ir net mirtis dėl to... Raudonosios erkės labai kenkia jūsų vištoms ir viščiukams. 

Raudonos erkės kiekvieną vakarą aplanko jūsų viščiukus bei vištas ant laktų. Parazitai prisigeria kraujo ir grįžta į savo slėptuvę. Pasekmės jūsų naminiams paukščiams yra labai rimtos. Jūsų paukščiams išsivysto anemija (mažakraujystė)  ir net galima mirtis kaip pasekmė. Raudonosio erkės taip pat sumažina kiaušinių dėslumą. Jauni viščiukai yra ypač jautrūs šioms erkėms, kurios slepiasi visuose vištidės plyšiuose ir siūlėse.


Rinkinio nuo raudonųjų erkių privalumai:


  • Vienintelis kompleksinis sprendimas
  • Natūralus ir labai efektyvus kovos būdas
  • Pasukamos apsauginės talpelės, kad į jas nepatektų nešvarumai
  • Komplekte yra ilgi sieniniai laikikliai ir tvirtinimo medvaržčiai
  • Paprasta pritvirtinti


Bendras raudonųjų erkių kontrolės sprendimas

Gamintojas Olba iš Olandijos jau daugelį metų ieško visapusiško šios problemos sprendimo. Ir tai labai gerai pavyko su Anti-Red Mite rinkiniu!

"Neleisti raudonajai erkei judėti tarp miegančių vištų ir likusios vištidės. Tai buvo pagrindinis mūsų tikslas kuriant šį produktą", - sako Olba direktorius Douwe Oldenbanning. "Taip pat pradėjome bandyti kitus sprendimus, nes jie šiuo metu parduodami rinkoje. Deja, tai nebuvo labai praktiška. Kadangi apsauginės talpelės buvo atviros, į jas patenka mėšlo ir nešvarumų. Be to, raudonosio erkės vis tiek galėjo pasiekti viščiukus per sieną, prie kurios pritvirtinta lakta“.


Besisukančios raudonųjų erkių talpelės ir sieniniai laikikliai

Komplektas susideda iš dviejų pasukamų talpelių. Kadangi jos pasukamos, talpeles galima labai lengvai užpildyti aliejumi ir pasukus paslėpti po lakta, todėl į jas neprikris šiukšlių. Į komplektą taip pat įeina du ilgi sieniniai laikikliai ir tvirtinimo medvaržčiai. Labai svarbu, kad tarp laktų ir vištidės sienos būtų ne mažesnis kaip 8 cm atstumas.Tai vienintelis būdas išvengti raudonųjų erkių patekimo ant paukščių nakties ramybės metu.


Rinkinį apsaugai nuo raudonųjų erkių lengva naudoti

Anti-raudonųjų erkių rinkinį lengva pritvirtinti. Į besisukančias talpeles reikia per tris ketvirčius užpildyti bet kokiu aliejumi. Aliejus neleis erkėms pasiekti paukščių. Svarbu reguliariai tikrinti talpeles. Jei matote paskendusių raudonųjų erkių, būtų protinga apdoroti likusią vištidės dalį. Ir, žinoma, jūs taip pat turite užtikrinti, kad raudonųjų erkių gaudymo talpelėse visada būtų pakankamas kiekis aliejaus.

Taip galite būti tikri, kad šis natūralus kovos būdas yra labai efektyvus.


Gamintojas OLBA, Olandija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras

Rinkinys apsaugai nuo raudonųjų paukščių erkių

  • Prekės kodas:BMCB
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • 14.00€


  • 5 arba daugiau 13.00€
  • 10 arba daugiau 12.50€

Specialūs pasiūlymai

-15%
Girdykla paukščiams 1.5 Litro, siaura
-25%
Girdyklos paukščiams 10W šildyklė
-21%
Girdyklos paukščiams 5W šildyklė
-20%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 20cm
-18%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 25cm
-19%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 30cm

Populiariausios prekės