Apie mus

Pradėję auginti triušius ir paukščius ėmėme ieškoti sprendimų, kaip savo ūkį prižiūrėti paprasčiau ir efektyviau, tuo pačiu išlaikant švarią bei estetišką aplinką.

Lietuvos rinkoje pasigedome auginimo įrangos pasirinkimo, todėl pradėjome žvalgytis užsienyje ir atsivežėme nemažai įdomių prekių iš Europos tiekėjų bei gamintojų.

2011 metų pradžioje įkūrėme šeimos verslą - internetinę parduotuvę www.smulkusukis.lt.

Daugelį šioje parduotuvėje siūlomų girdyklų ir šėryklų paukščiams ir triušiams, narvų gamybos įrankius, šildymo įrangą bei kitas prekes išbandome ir naudojame savo ūkyje - todėl rekomenduojame ir jums, galime konsultuoti naudojimo klausimais. Beveik visos mūsų siūlomos prekės pagamintos Europos Sąjungoje  - Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Italijoje ir Olandijoje ir plačiai naudojamos paukščių ir triušių augintojų visame pasaulyje.

Jei mūsų parduotuvėje tarp siūlomų prekių nesuradote to, ko ieškojote galite drąsiai kreiptys į mus - padėsime surasti ir atsivežti iš Europos gamintojų.

www.smulkusukis.lt kolektyvas - Dmitrijus ir Jolita Ivanovai

 

Informacija apie pardavėjus:
Jolita Ivanova, Individualios veiklos vykdymo pažyma Nr. 048452

PVM mokėtojo kodas: LT100007520310

Sąskaitos Nr. LT66 7300 0100 3024 9579;
Bankas: Swedbank


Dmitrijus Ivanovas, Individualios veiklos vykdymo pažyma Nr. 459241

PVM mokėtojo kodas: LT100014621919

Sąskaitos Nr.  LT63 7300 0100 7728 8425;
Bankas: Swedbank


Veiklos adresas: Strūnaičio sen., LT-18133 Švenčionių rajonas


Suderinus iš anksto, visas užsakytas prekes galima atsiimti  Švenčionyse. Kitu atveju prekes siunčiame visoje Lietuvoje Lietuvos paštu ir kurjeriu pagalba.

 

Žemiau pateikiame nuorodą į Elektroninių ginčių sprendimo pagalbos puslapį. Šią svetainę ES sukūrė siekdama padėti nusiskundimų turintiems klientams. Puslapyje galite pasirinkti kalbą, kurioje norite matyti informaciją. Jeigu nepavyksta suderinti skundo su pardavėju, galite ja naudotis, kad pateiktumėte skundą dėl internetu pirktų prekių arba paslaugų ir rastumėte neutralią trečiąją šalį („ginčų sprendimo įstaigą“), kuri nagrinės ginčą. https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show