Stipri ir tvirta, profesionali transportavimo dėžė viščiukams ir kitiems gyviems naminių paukščių jauniklius pervežti dideliais atstumais.
 
Transportavimo dėžė yra pagaminta iš aukštos kokybės plastiko ir yra atspari tokiems neigiamiems aplinkos veiksniams kaip UV spinduliai, aukšta/žema temperatūra ar cheminis valymas. Visos narvo sienelės yra su tarpeliais, kurie užtikrina oro cirkuliacija tarp narvų net tada, kai jie transportuojami sukrauti vienas ant kito. Transportavimo dėžės viduje nėra aštrių briaunų, o tai sumažina paukščių sužalojimų ir sutrenkimų pavojus vežimo metu.

Yra specialūs išoriniai formos elementai, užtikrinantys tvirtą dėžių tarpusavio susijungimą transportuojant vieną ant kito. Apsukus dėžę 180 laipsnių, susideda viena į kitą taupant saugojimo vietą.

Parduodama be dangčio, dangtis perkamas atskirai
 
Dėžės dydis 64 x 48.5 x 18 cm, ji yra skirta 100 (4x25) vienadienėms viščiukams transportuoti (priklauso nuo dydžio ir oro sąlygų).
Dėžės svoris ~2kg. Atlaiko iki 200 kg apkrovą.
Panaudojimo temperatūra nuo -40 iki + 120 laipsnių Celsijaus.


Gamintojas Giordano Poultry Plast, Italija https://www.poultryplast.com/en/product/box-4-compartments/
 
Dėmesio! Lietuvoje jau kurį laiką parduodamos (dauguma importuotos iš KLR) Giordano dėžių pigesnės kopijos. Pigūs Azijos gamintojai ypatingą dėmesį skiria detaliam išoriniam panašumui į Giordano transportavimo dėžes, neatsižvelgiant į panaudotas pirmines specifines žaliavas. O tai daro produktą nestabiliu atmosferos, temperatūros ir mechaniniam poveikiui, kas labai sumažina tarnavimo laiką.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras

Transportavimo dėžė viščiukams, 4 skyrių

  • Prekės kodas:0402001
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • 22.00€


  • 5 arba daugiau 21.00€

Specialūs pasiūlymai

Populiariausios prekės