Stiprus ir tvirtas, profesionalus "Quail coop" narvas - transportavimo dėžė putpelėms ir balandžiams pervežti dideliais atstumais. Tinka ir paaugintiems viščiukams bei kitiems ndideliems paukščiams.
 
Transportavimo dėžė yra pagaminta iš aukštos kokybės plastiko ir yra atspari tokiems neigiamiems aplinkos veiksniaims kaip UV spinduliai, aukšta/žema temperatūra ar cheminis valymas. Viršutinė ir šoninės narvo sienelės yra su tarpeliais, kurie užtikrina oro cirkuliacija tarp narvų net tada, kai jie transportuojami sukrauti vienas ant kito. Dūgnas yra vientisas, neleidžia išmatoms patekti į apačioje esantį narvą. Transportavimo dėžės viduje nėra aštrių briaunų, o tai sumažina paukščių sužalojimų ir sutrenkimų pavojus vežimo metu. Yra specialūs išoriniai formos elementai, užtikrinantys tvirtą dėžių tarpusavio susijungimą transportuojant vieną ant kito.
 
Dėžės dydis 67 x 45 x 15 cm, ji yra skirta 18-20 suaugusių putpelių transportuoti (priklauso nuo dydžio ir oro sąlygų).
Dėžės svoris ~2,5kg. Atlaiko iki 600 kg apkrovą.
Panaudojimo temperatūra nuo -40 iki + 120 laipsnių Celsijaus.

Transportavimo dėžėje yra dvejos durys.
Viršutinės durys (dydis 20 x 15 cm) yra atidaromoss. Jos skirtos selektyviniam paukščių sudėjimui arba išėmimui.
Šoninės durys (16 x 9 cm dydžio) yra trumpesniame šone, atidaromos, ir turi saugų fiksavimo mechanizmą. Jos gali būti naudojamos greitesniam visų paukščių išleidimui į aplinką.

Transportavimo dėžės pristatomos surinktos.
 
Gamintojas Giordano Poultry Plast, Italija https://poultryplast.com/index.asp
 
Dėmesio! Lietuvoje jau kurį laiką parduodamos (dauguma importuotos iš KLR) Giordano dėžių pigesnės kopijos. Pigūs Azijos gamintojai ypatingą dėmesį skiria detaliam išoriniam panašumui į Giordano transportavimo dėžes, neatsižvelgiant į panaudotas pirmines specifines žaliavas. O tai daro produktą nestabiliu atmosferos, temperatūros ir mechaniniam poveikiui, kas labai sumažina tarnavimo laiką.

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras

Transportavimo dėžė putpelėms

  • Prekės kodas:PK-67
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • 26.00€


Specialūs pasiūlymai

Populiariausios prekės