Šiame modelyje yra tik skilimui skirtos dėžės ir nėra įdiegta kiaušinių vartymo sistema, todėl jį galima naudoti tik kaip skilimo spintą, ir  yra reikalingas atskiras inkubatorius perinimui. Galima naudoti ir kaip inkubatorių, bet kaiušinius reikės vartyti ranka dėžėse.


Aukščiausios kokybės, profesionalus kiaušinių inkubatorius už gero butinio kainą - tai glaustai apibūdina „Cimuka PRODI CT“ serijos inkubatorius. Didžiausias „Cimuka PRODI“ inkubatorių patikimumas ir tikslumas yra tiesioginis išsamių mokslinių kiaušinių inkubacijos tyrimų ir daugiau nei 35 metų gamintojo praktinės paukštininkystės patirties rezultatas. Dėl „Cimuka“ inkubatorių patikimumo ir nepriekaištingo tikslumo jie plačiai naudojami moksliniuose tyrimuose. „Cimuka PRODI“ inkubatoriuose naudojamos tik aukščiausios kokybės, nekorozinės medžiagos, tokios kaip plastikas, aliuminis ir nerūdijantis plienas.

Kokybės ir rezultatų požiūriu „Cimuka PRODI“ inkubatoriai yra ne tik lygūs, bet ir daugeliu atžvilgių pranašesni už pirmaujančius pramonės prekės ženklus (pvz., „Brinsea“ ar „Rcom“). Tačiau juos galima įsigyti už daug draugiškesnę kainą, todėl tai akivaizdus pasirinkimas išrankiausiam naminių paukščių augintojui - profesionaliam ar mėgėjiškam!

Be itin tikslių temperatūros, drėgmės ir oro cirkuliacijos sistemų , užtikrinančių aukščiausius perėjimo rezultatus, „Cimuka PRODI“ spintelės formos inkubatorius dėl dviejų durų konstrukcijos yra labai lengva valyti ir prižiūrėti.

Skirtumas tarp Cimuka PRODI CT ir HB serijos yra kiaušinių talpa ir skirtinga kiaušinių vartymo sistema. HB serijoje yra „TurnX“ lopšio formos kiaušinių vartymo sistema, kuri švelniai keičia kiaušinių padėklų kampą visu 90 ° kampu (45 ° kiekviena kryptimi). HB serijoje naudojami „Flexy 35Y“ kiaušinių perinimo padėklai, kurių kiekviename yra 10 separatorių (atskirimo plokštelių), todėl šie padėklai yra tikrai visiškai universalūs - jie gali būti pritaikyti bet kokio dydžio kiaušiniams, pradedant nuo mažų putpelių kiaušinių iki didelių žąsų ir kalakutų kiaušinių. Kitas puikus bruožas yra tas, kad kiekvieną iš „Flexy 35Y“ kiaušinių perinimo padėklų galima paversti skilimo dėžute tiesiog uždedant „Flexy“ padėklams skirtus dangtelius (jie parduodami atskirai). Šita galimybė leidžia naudoti HB seriją „viskas viename“ režimu.

Visi HB serijos modeliai yra trijų variantų:

C - (combine) kombinuotas modelis

Įrengta „TurnX“ kiaušinių vartymo sistema viršuje ir 1-4 skilimui skirtos dėžės apačioje (priklausomai nuo modelio dydžio). Tai leidžia inkubuoti kiaušinius kombinuotu režimu - tuo pačiu metu dalis perinama, dalis skildinama). Įsigijus „Flexy“ dangtelius, šie modeliai taip pat gali būti naudojami vieno etapo („viskas viename“) režimu. Kiaušinių talpa šiuose modeliuose pateikiama sumuojant kiaušinių perinimo stalčių ir skilimui skirtų dėžių talpą!

H - (hatcher) skilimo spinta

Šiuose modeliuose yra tik skilimui skirtos dėžės ir nėra įdiegta kiaušinių vartymo sistema, todėl juos galima naudoti tik kaip skilimo spintas, ir  yra reikalingas atskiras inkubatorius perinimui.

S - (setter) tik perinimo modeliai

Įrengta „TurnX“ kiaušinių vartymo sistema ir nėra skilimui skirtų dėžių. Įsigijus atskirai „Flexy“ dangtelius, šie modeliai taip pat gali būti naudojami kaip inkubatoriai, veikiantys („viskas viename“) režimu.


TALPA
Putpelė
Kurapka
Fazanas
Višta
Antis/kalakutas
Žasis

nėra Flexy 35Y perinimo krepšių5 x CS 35-Y skilimo dėžė

500
280
250
175
120

75

Viso

500
280
250
175
120
75

Energijos vartojimas: vidutiniškai 75 W (maks. 230 W)


Patentuotos technologijos, naudojamos „Cimuka PRODI CT“ serijos inkubatoriuose:

HUMISONIC ™ drėgmės kontrolės sistema. Patentuota sistema ultragarso bangomis vandenį iš skysčio paverčia garais. Palyginti su įprastomis inkubacinėmis drėkinimo sistemomis, HUMISONIC ™ nesukelia temperatūros skirtumų inkubatoriaus spintoje (priešingai nei drėgmės šildymo vamzdžiai, sukeliantys nepageidaujamą papildomą šilumą).

AIRROUTE ™ oro cirkuliacijos sistema. Ši patentuota technologija žymiai pagerina perėjimo rezultatus. AIRROUTE ™ rūpinasi optimaliu temperatūros ir drėgmės pasiskirstymu inkubatoriuje. AIRROUTE ™ atitinka IP55 apsaugos klasę, todėl leidžia efektyviai dirbti drėgnoje ir dulkėtoje aplinkoje. Technologija toleruoja galios šuolius, nes jos darbinė įtampa yra 90–265 V.

Garantija fiziniams asmenims 24 mėnesiai , juridiniams asmenims - 12 mėnesių.

Pridedama detali instrukcija lietuvių kalba.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras

Skilimo spinta Cimuka Prodi HB175H

  • Prekės kodas:HB175H
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • 799.00€


Specialūs pasiūlymai

-15%
Girdykla paukščiams 1.5 Litro, siaura
-25%
Girdyklos paukščiams 10W šildyklė
-21%
Girdyklos paukščiams 5W šildyklė
-20%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 20cm
-18%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 25cm
-19%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 30cm

Populiariausios prekės