• Inkubatoriaus valdymo blokas su davikliais

Mažaus ir vidutinio dydžio Inkubatorių valdymui skirtas elektroninis valdymo blokas, kuris kontroliuoja ir valdo tris parametrus:

temperatūrą  –10...99ºC ribose nustatant kas 0,1ºC,

drėgmę 20...95% ribose nustatant kas 1% ir

ciklinio laikmačio funkcijas (pvz. kiaušinių vartymo mechanizmą).

Skaitmeniniai LCD ekranai parodo esamus bei nustatomus  temperatūrą, drėgmę, laikmačio nustatymus. Šviesos diodai virš ekranų  rodo esamas valdiklio valdomų įrenginių veiklą. Siekiant padidinti patikimumą, valdiklyje įdiegta garsinė parametrų pasikeitimo perspėjimo sistema.

Valdymo blokas yra komplektuojamas tiksliu elektroniniu drėgmės ir temperatūros davikliu. Daviklio matavimo tikslumas: 0,1 laipsnio C ir 0,1% RH

Parametrų nustatymai neišsitrina atjungus nuo elektros tinklo.

Valdymo blokas veikia nuo ~230V įtampos, naudojamo oro šildymo elemento galingumas iki 250W, vandens šildymo elemento galingumas iki 200W.

Įprasto veikimo (darbo režimo) metu valdiklio LCD ekranas rodo  dabartinę temperatūrą ir drėgmę inkubatoriaus viduje. Valdiklio nustatymų programavimas yra vykdomas paspaudus atitinkamus  mygtukus. Keičiant parametrus, inkubatoriaus šildyklių veikimas yra atjungiamas. Vartotojas gali naršyti valdiklio meniu ir nustatyti reikiamus parametrus: temperatūrą, drėgmę ir laikmatį.

Visi nustatomi parametrai automatiškai įsirašo į neištrinamą valdiklio atmintį. Dėka to nėra poreikio nustatinėti reikšmių kas kartą išjungus/įjungus inkubatorių.

Inkubatoriaus valdiklis turi integruotą darbo laiko skaitliuką. Jungus inkubatorių yra parodomas darbo dienų kiekis.

Dėmesio! Inkubatoriaus valdiklyje yra įdiegta garsinė signalizacija, perspėjanti apie drėgmės ir temperatūros daviklio gedimus. Gedimo atveju prašome nedelsiant išjungti inkubatorių, šiek tiek pradaryti dureles ir kreiptys į www.smulkusukis.lt elektroninę parduotuvę el. paštu info@smulkusukis.lt arba telefonu +370 686 65236.

Pridedama instrukcija lietuvių kalba.

Valdymo blokas pagamintas Europos Sąjungoje pagal specialų www.smulkusukis.lt užsakymą, jam suteikiama 12 mėnesių garantija.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras

Inkubatoriaus valdymo blokas su davikliais

  • Prekės kodas:ZI-02
  • Prieinamumas:Nėra sandėlyje
  • 70.00€


Specialūs pasiūlymai

Inkubatorius Cimuka Prodi PD60SH

Inkubatorius Cimuka Prodi PD60SH

313.00€ 329.00€

Lašų surinkėjas nipeliui, baltas
Narvas putpelėms

Narvas putpelėms

119.00€ 129.00€

Paukščių skerdimo stovas su 4 kūgiais
Spąstai pelėms

Spąstai pelėms

0.99€ 1.20€

Transportavimo dėžė putpelėms

Populiariausios prekės