Prie kiekvieno inkubatoriaus nemokamai pridedame analogišką vokišką TFA drėgnomatį ir gerą knygą apie paukščių auginimą.

RiverSystem ET49  - naujos kartos, 100% Italijoje pagamintas, pilnai automatinis inkubatorius su labai tiksliu skaitmeniniu termostatu ir šildymo elementu.

Naujas modelis yra su Biomaster™ pastovia antibakterine apsauga  -  korpusas pagamintas iš karščiui atsparas ABS plastiko su integruotais sidabro jonais. Tai saugi ir veiksminga sistema, skirta kenksmingų bakterijų (Auksinis stafilakokas, žarninė lazdelė ir kt.) )ir daugiau kaip 50 virusų bei pelėsio plėtimui kontroliuoti.

Biomaster™ sidabro jonai yra įterpiami į plastiką liejant korpusą, todėl inkubatoriaus naudojimosi metu užtikrinama maksimali anti-bakterinė apsauga.

Biomaster™ technologija užkerta kelią bakterinių infekcijų plitimui embrionuose, kas yra viena didžiausių mirties priežasčių perinimo metu.

Inkubatorius RiverSystem ET49 tinka vištų, fazanų, perlinių vištų, putpelių, kurapkų, pilkųjų kurapkų, uolinių kurapkų, kalakutų, plačiasnapių vandens paukščių (žąsų, visų ančių veislių, ir t.t), povų, balandžių, egzotinių ir plėšriųjų paukščių kiaušiniams perinti. Galima naudoti ir reptilijoms.

Inkubatoriaus talpa - 49 vidutiniai ir dideli kiaušiniai (pvz. vištų, ančių, žąsų) arba 196 maži kiaušiniai (pvz. putpelių).

ET49 inkubatoriai yra suprojektuoti kad būtų paprasti ir nesudėtingai prižiūrimi, tuo pačiu pasižymi novatoriškais techniniais sprendimais ir dideliu patikimumu. Automatiniai inkubatoriai turi varikliuką, kuris labai lėtai per 2 valandas pasuka funkcionalų kiaušinių laikymo padėkliuką.

Komplekte yra kiaušinių vartymo laikiklis ir skilimo kilimėlis.

Detalesnė informacija lietuviškai: http://smulkusukis.lt/inkubatoriai/Buitiniai_iki_50_kiausiniu

Daugiau informacijos gamintojo brošiūroje: http://www.riversystems.it/portals/3/Automatic-Egg-Incubator-ET49-with-antibacterial-Biomaster-Eggtech-549ABM.pdf

Techniniai parametrai:

Naudojama įtampa: vienos fazės, 230 V, 50/60 Hz
Elektros energijos suvartojimas: max. 2,3 kW/24 val.
Didžiausia galia: 170 W

Inkubatoriui yra suteikaima 24 mėnesių "nuo durų iki durų" garantija. Pridedama detali mūsų regionui adaptuota lietuviška instrukcija.

 

Visi River Systems produktai yra pagaminti laikantys Vadybos Kokybės Sistemos ISO 9001 standarto. Sertifikato kopija yra čia.

Inkubatoriai River Systems ET49 yra 100% pagaminti Italijoje, apie ką nusako gamintojo sertifikatas "Original 100% Made in Italy". Sertifikatą galima pažiūrėti čia.

Prie inkubatoriaus siūlome įsigyti drėgmės palaikymo garo generatorių, kurio dėka galite labai lengvai valdyti ir kontroliuoti drėgmės kiekį inkubatoriuje. Drėkintuvo aprašymas yra čia.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras

Automatinis inkubatorius River ET49 su antibakteriniu korpusu + 2 dovanos

  • Prekės kodas:549/A/BM
  • Prieinamumas:Pristatome per 2-3 darbo dienas
  • 259.00€


Susijusios prekės

Drėkintuvas - garo generatorius River  inkubatoriams NEBULA

Drėkintuvas - garo generatorius River inkubatoriams NEBULA

NEBULA drėkintuvas - ultragarsinis garo generatorius, kuris kontroliuoja drėgmę inkubatoriaus viduje..

150.00€

Automatinis inkubatorius River ET49 Super + 2 dovanos!

Automatinis inkubatorius River ET49 Super + 2 dovanos!

RiverSystem ET49 Super yra atnaujinta ir patobulinta vieno populiariausių Lietuvoje inkubatorių - ET..

289.00€

Specialūs pasiūlymai

-10%
Automatinis Inkubatorius Puisor X2 Extra + knyga dovanų!
-15%
Girdykla paukščiams 1.5 Litro, siaura
-16%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 20cm
-18%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 25cm
-19%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 30cm
-19%
Skerdimo kūgis vidutinio dydžio paukščiams

Populiariausios prekės