Brinsea ChickSafe Advance automatinis vištidės durų atidarytuvas su durelėmis komplekte

Nereikia rupintis, kad uždaryti paukščius nakčiai. Brinsea ChickSafe Advance automatinis vištidės durų atidarytuvas užtikrins, kad jūsų paukščiai būtų apsaugoti nuo plėšrūnų per naktį. Lengva naudoti ir lengvai pritaikoma, tvirta ir patikima konstrukcija su laiko ir dienos šviesos parinktimis. Atidaro ir uždaro vištidę, naudodamas laikmatį su šviesos jutiklio parinktimis. Kalibruoti nereikia, veikia iškarto išpakuotas! Unikalus tvirtas patentuotas mechanizmas.


Brinsea ChickSafe Advance yra tvirta ir patikima, skaitmeniniu būdu valdoma sistema, skirta automatiškai atidaryti vištidės duris ryte ir uždaryti vištidės duris, kai vakare sumažėja šviesos lygis, kad jūsų paukščiai būtų saugūs, suteikiant jums ramybę.


ChickSafe Advance yra maitinamas baterijomis (pridedamos) ir lengvai pritaikomas prie bet kokios vištidės su vertikaliomis stumdomomis (arba atverčiamomis) durimis (daugiau informacijos rasite www.brinsea.co.uk/chicksafe-door-setup). Tiesiog pritvirtinkite du varžtus prie vištidės sienos(yra komplekte) ir pritvirtinkite virvę prie esamų durų. Nereikia atlikti rankinio kalibravimo: ChickSafe Advance automatiškai prisitaiko prie vištidės durų aukščio.


ChickSafe Advance yra tvirtas ir gali pakelti ir nuleisti bet kokias vertikalias duris nuo 300 gramų iki 4 kg svorio. Brinsea ChickSafe Advance turi dvi sistemas, kurios suaktyvina durų atidarymą arba uždarymą: arba aptinkant apšvietimo lygio pokyčius, arba naudojant realaus laiko laikmatį. Galima užprogramuoti, kad sistema būtų suaktyvinta sumažinus apšvietimo lygį, taip pat nustatyti „vėliausio uždarymo laiko“ nustatymą. Kritimo šviesos lygio jautrumą gali reguliuoti naudotojas, o programinė įranga ieško lėtų šviesos pokyčių, todėl, pavyzdžiui, nakties metu jos neveikia automobilio priekiniai žibintai.

Brinsea ChickSafe Advance turi indikatorių, rodantį, kad durelės atidarytos, uždarytos, akumuliatorius išsikrovęs arba "įspėjimas apie gedimą". Skaitmeninė valdymo sistema taip pat leidžia vartotojui nepaisant automatinės sistemos ir pageidaujant nedelsiant atidaryti arba uždaryti duris arba laikyti duris esamoje padėtyje, kol išjungs valdymą – patogu bandant izoliuoti paukščius vištidėje. Valdymas taip pat leidžia vartotojui atidėti durų atidarymą ryte 2 dienas iš 7 iki pasirinkto laiko, kuris gali būti naudojamas paukščiams laikyti, pavyzdžiui, savaitgaliais. „ChickSafe Advance“ turi automatinį sustabdymą, jei viščiukas užstoja duris.

Šioje pakuotėje yra ChickSafe erdvę taupančios 2 pakopų vištidės durys. Visos dalys sukurtos taip, kad atlaikytų išorines sąlygas. Patvarūs juodi uPVC bėgiai prisukami prie vištidės ir aliuminio durų plokštės. Pateikiamos visos montavimo instrukcijos.

Brinsea durų atidarytuvai yra atsparūs oro sąlygoms, veikia ekstremaliomis oro sąlygomis ir yra pagaminti iš UV spinduliams atsparių medžiagų.


     Lengva montuoti – savaime kalibruojamas
     Veikia tiesiai iš dėžutės!
     Skaitmeninis ekranas – keliomis kalbomis
     Naudoja 4 x AA baterijas (yra komplekte)
     Įprastas baterijų veikimo laikas 1 metai
     Programuojama laikmačio funkcija
     Uždarytų durų indikatorius
     Saugos jutiklis
     Reguliuojamas šviesos jautrumas (uždarymui)
     Priekinių žibintų / žaibo laiko uždelsimas
     Gali derinti šviesos ir laikmačio funkcijas
     Pakelia duris, sveriančias nuo 300 gramų iki 4 kg
     Unikalus tvirtas mechanizmas.
     Savaitgalio „poilsio“ funkcija
     Rankinis atidarymas
     Baterijos lygio indikatorius
     Sistemos LED lemputė matoma maždaug per 100 m
     Veikia esant ekstremalioms oro sąlygoms
     Atsparus oro sąlygoms korpusas pagamintas iš UV spinduliams atsparių medžiagų
     Veikia nuo -20°C iki +50°C
     Komplektuojamas tvirtomis, erdvę taupančiomis, universaliomis vertikaliomis slankiojančiomis 2 pakopų metalinėmis vištidės durimis ir uPVC bėgeliais
     NEMOKAMA 3 metų garantija, užsiregistravus internetu
     Pagamintas Didžiojoje BritanijojeKaip suprogramuoti automatinį Brinsea ChickSafe Advance durų atidarytuvą, galite pamatyti filmuke:

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras

ChickSafe Advance - automatinis vištidės durų atidarytuvas su durelėmis

  • Prekės kodas:CS025
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • 180.00€


Susijusios prekės

4mm skabos, 100 vnt. pakuotė

4mm skabos, 100 vnt. pakuotė

Naudojamos tinklui gaminant tinklinius narvus sujungti. Užspaudžiamos specialiomis replėmis. Ska..

4.00€

C tipo 13.5 x 2mm skabos, 100 vnt. pakuotė

C tipo 13.5 x 2mm skabos, 100 vnt. pakuotė

Naudojamos metaliniam tinklui sujungti gaminant tinklinius narvus. Ypatingai rekomenduojame gaminant..

3.00€

Specialūs pasiūlymai

-10%
Automatinis Inkubatorius River ET24 + dovana!
-10%
Ovoskopas - LED kiaušinių peršvietimo lempa

Populiariausios prekės