Keramikinės infraraudonųjų spindulių lempos plačiai naudojamos viščiukų arba kitų ūkio gyvūnų šildymui. Keramikinės infraraudonųjų spindulių "tamsaus šildymo" lempos gyvūnams suteikia natūralų dienos ir nakties ritmą, nes jos neskleidžia šviesos, o tik šilumą.


Siūlomos „Powerheat“ keramikinės infraraudonųjų spindulių lempos yra pagamintos iš aukštos kokybės glazūruotos keramikos. Graži apdaila užtikrina geriausią kokybę.
 Keramikinės infraraudonųjų spindulių šildymo lempos turi ilgesnį tarnavimo laiką nei įprastos šildymo lempos. Be to, jos yra 100% efektyvios, nes visa energija paverčiama šiluma.
 Mūsų parduodamos „Powerheat“ keraminės infraraudonųjų spindulių lemputės yra 60W, 100W ir 150W galios. Standartizuotas E27 sriegis leidžia lengvai ir saugiai sumontuoti.

60W ir100W lempos plotis storiausioje vietoje 75mm, 150W - 90mm.

 Dėmesio! Visuomet naudokite šias keramikines infraraudonųjų spindulių lempas tik su keramikiniais lizdais, nes jos yra labai karštos. Rekomenduojame naudoti įsuktas į reflektorius (Aprašymas čia). Reflektorius užtikrina geresnę šilumos pasiskirstymą ir sumažina šilumos nuostolius. Gamintojo deklaruojamas tarnavimo laikas ~ 5000 valandų.

Gamintojas laikosi aukščiausių kokybės standartų, todėl suteikia standartinę dvejų metų garantiją „Powerheat“ keraminėms infraraudonųjų spindulių lempoms. Kainų ir kokybės santykis yra puikus!

 Gamintojas Powerheat, Olandija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras
Captcha

Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa

  • Prekės kodas:PH-DS
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • 9.00€


  • 2 arba daugiau 8.75€
  • 5 arba daugiau 8.50€

Galimi pasirinkimai