Madingos spalvos, nesenstantis dizainas ir labai paprasta naudoti. Naujasis Olba „MyCozyNest“ lizdas kiaušiniams apjungia visa tai! „MyCozyNest“ siūlo vištoms patogią ir apsaugotą vietą kiaušiniams dėti.


  Lizdas gaminamas iš aukštos kokybės smūgiams atsparaus polipropileno, madingos rudos ir žalios spalvos. Dėl medžiagos ir formos lizdą lengva valyti. Krašto aukštis ir lizdo forma užtikrina, kad višta negalėtų iškrapštyti kraiko iš lizdo. Puikiai sklinda šviesa ir nėra skersvėjo.


Vieta, kurioje višta deda kiaušinius, turi atitikti keletą sąlygų. Štai kodėl augintojas turi sukurti vietą, kuri atitiktų natūralų vištos instinktą. Ši vieta turi būti tamsi ir pakankamai vėdinama. Taip gyvūnai padės kiaušinius norimoje vietoje. „MyCozyNest“ siūlo abu aspektus tiksliai subalansuotame ir todėl išsprendžia užsispyrusią dizainerio klaidą daugelyje kitų lizdų. Vėdinimas sukuriamas ne per skylutes šoninėse sienelėse, o per ventiliacines groteles su minimaliu šviesos sklidimu. Iš priekio sklindanti šviesa fiksuojama iš lankstaus plastiko pagaminta tamsinimo užuolaida.


Malonus akiai Gyvūnų mylėtojai dažnai džiaugiasi jų prižiūrimų gyvūnų išvaizda. Deja, produktai, kuriuos jie naudoja šiai priežiūrai, dažniausiai atrodo ne taip gerai. Dešimtmečius taip buvo naudojant paprastus medinius lizdus. „MyCozyNest“ šią problemą užbaigia naujovišku dizainu, džiugiomis formomis ir madingomis rudos bei žalios spalvos spalvomis. Šis lizdas yra puikus naujas sprendimas kiekvienam, turinčiam viščiukus! MyCozyNest reiškia patogią vietą visų veislių ir dydžių viščiukams. Užtemdančios užuolaidos ir naujoviškos ventiliacijos grotelės suteikia reikiamą tamsią ir apsaugotą vietą kiaušiniams dėti. Naudojant aukštos kokybės smūgiams atsparų polipropileną, šis gaminys puikiai tarnauja. Be to, dėl lizdo formos jį labai lengva valyti.


 Nepaisant gražios išvaizdos, produktas visų pirma turi būti funkcionalus. „MyCozyNest“ yra su tvirta neslystančia pakopa. Taip paukščiai gali lengvai patekti į lizdą. Lizdo viršus yra šiek tiek suapvalintas, todėl vištos negali sėdėti ant jo. O krašto aukštis užtikrina, kad višta negalėtų iškrapštyti kraiko iš lizdo.


O ką daryti, kai  lizdas tampa purvinas? Lizdas tvirtinamas prie sienos, todėl jį taip pat galima labai lengvai nuimti. Nuėmus jį galima tiesiog nupurkšti aukšto spaudimo įrenginiu.


 Kokį kraiką naudoti? Šio tipo lizdas yra vadinamasis „lizdas su įdedamu kraiku“. Tai pats natūraliausias šiandien prieinamas tipas. Kraikas neleidžia kiaušiniams sudūžti. Tai taip pat suteikia paukščiams natūralų jausmą. Yra įvairių rūšių kraikas: medžio pjuvenos (be smulkių dulkių), grikių lukštai arba smulkinti šiaudai. Mums labiau patinka pirmieji du. Šienas ir ilgi šiaudai nėra išeitis, nes juos paukščiai nagais tempia už lizdo. Pjuvenų ir grikių lukštų pranašumai yra tai, kad kiaušiniai juose "paskęsta" ir yra apsaugoti nuo pažeidimų.


 Vieno kiaušinių dėjimo lizdo pakanka 5 vištoms. Turint 20 vištų, reikės 4 dedeklių lizdų.

Pagamintas Olandijoje

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras

Plastikinis lizdas vištoms

  • Prekės kodas:LN5
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • 19.00€


  • 5 arba daugiau 17.00€
  • 10 arba daugiau 15.00€

Specialūs pasiūlymai

-25%
Girdyklos paukščiams 10W šildyklė
-21%
Girdyklos paukščiams 5W šildyklė
-20%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 20cm
-18%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 25cm
-19%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 30cm

Populiariausios prekės