Autorius - paukštininkas Rimas Zibolis. Ši knyga parašyta tiems žmonėms, kurie tik pradeda auginti paukščius, naudingos informacijos ras ir patyręs paukštininkas.

Autoriaus recenzija:

"Visas paukščių auginimas nuo A iki Z.  Į šią knygą sudėta beveik dvidešimties metų patirtis. Daugybę literatūroje pateikiamos informacijos reikėjo išbandyti, kaip sakoma, “ant savo kailio”. Buvo kas pasitvirtino, buvo ir ne.

Knyga padės paprastomis priemonėmis, be didelių investicijų sukurti naminių paukščių ūkį, kuris ne tik džiugins akį, bet ir aprūpins šeimą sveiku maistu. Sveikumą mes suprantame ne kaip konkretų maisto produktą ar jo paruošimo būdą, o kaip maisto turinį, nes visas maistas yra vertingas, jei jo sudėtyje nėra kenksmingų žmogaus organizmui medžiagų. Negalim juk vadinti daržovių sveikais produktais, jei jos auginamos cheminių trąšų prisotintoje žemėje. Lygiai taip pat ir kiaušiniai ar paukštiena. Neįmanoma gauti sveiko produkto, šeriant paukščius stipriai chemizuotais pašarais ir augimą skatinančiais papildais. Taigi, tokia filosofija vadovaujamės patys ir džiaugiamės sutikę panašiai mąstančių žmonių. Knyga padės paprastomis primonėmis, be didelių investicijų sukurti naminių paukščių ūki, kuris ne tik džiugins akį, bet ir aprūpis šeimą sveiku maistu."

Tekste ir gražiose autoriaus iliustracijose pateikiami praktiniai patarimai bei rekomendacijos, kaip sukurti gyvą kiemą, įrengti ar pritaikyti turimas patalpas naminių paukščių auginumui, kaip maitinti ir prižiūrėti paukščius, kaip apsisaugoti nuo plėšrūnų. Be to, čia yra apžvialgiamos populiarios vištinių bei antinių paukščių veislės.

Išleista 2016 metais, kietais viršeliais, knygoje 240 puslapių.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras

Knyga "O kodėl gi ne?"

  • Prekės kodas:RZK
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • 16.00€


  • 3 arba daugiau 15.00€

Specialūs pasiūlymai

-10%
Automatinis Inkubatorius Puisor X2 Extra + knyga dovanų!
-15%
Girdykla paukščiams 1.5 Litro, siaura
-16%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 20cm
-18%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 25cm
-19%
Šildymo padas girdyklai paukščiams, 30cm
-19%
Skerdimo kūgis vidutinio dydžio paukščiams

Populiariausios prekės