Viščiukų augintuvė yra skirta inkubatoriuje išperintiems viščiukams auginti pirmas tris - keturias savaites. Talpina iki 40 dedeklių viščiukų, arba iki 30-35 broilerių viščiukų, arba iki 60-70 putpelių pirmas 2 savaites.

Augintuvės išorinis dydis: 50 cm gylis, 100 cm plotis, 35 cm aukštis.

Viščiukų augintuvės temperatūros reguliatorius su temperatūros davikliu užtikrina pastovią temperatūrą visame plote vienodame aukštyje, o tai yra sveiko viščiukų augimo garantas.

Paprastai augintuvės naudoja labai daug elektros energijos temperatūrai palaikyti (naudojant kaitrines arba šildymo lempas), ypač kai aplinkos temperatūra yra žymiai žemesnė nei reikalinga viščiukams augintuvėje. Šioje augintuvėje šildymas vykdomas Infraraudonųjų spindulių šildymo energoplevele, kuri yra pritvirtinta ant lubų. Šildyklė yra valdoma  termoreguliatoriumi, kuris automatiškai reguliuoja temperatūrą viščiukų augintuvės viduje. Didžiausios elektros sąnaudos 50W. Vidutinės - 40W vienai valandai ( tik iki 1kW parai)

Augintuvės dugnas, ant kurio vaikšto paukščiai pagamintas iš metalinio tinklo . Po dugnu yra viščiukų išmatoms skirtas ištraukiamas stalčius. Tai leidžia palaikyti švarą augintuvėje. Pilnai išsitraukia ir dugnas, o tai taip pat palengvina priežiūrą, valymą bei dezinfekciją.

Augintuvės priekyje per visą ilgį yra durelės su stumdomais langeliais, skirtais ventiliacijai bei augintuvės aptarnavimui. Taip pat atsidaro visas priekinis rėmelis.

Komplektuojama automatine 3 nipelių su kaušeliais keičiamo aukščio automatinė girdymo sistema su talpa ir bunkerine 1 kg. šėrykla.

Augintuves galima sustatyti į bateriją - vieną ant kitos, ir naudoti bendrą vandens talpą. Esant poreikiui galima sutvirtinti tarpusavyje.

Pagaminta Lietuvoje. Suteikiama 12 mėnesių garantija.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras
Captcha

Augintuvė viščiukams

  • Prekės kodas:Aug 21 v.4
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • 179.00€
  • 169.00€